Педагогічний відео-міст "Як плекати патріотів?"

31.01.18р.

Питання щодо формування національної свідомості в підростаючого покоління піднімається постійно та розглядаєтьс я в різних аспектах. Сьогодні  в закладі було проведено відео-міст "Особливості патріотичного виховання дітей дошкільного віку або Як плекати патріотів?"

Використовуючи новітні технічні засоби педагоги та батьки вихованців змогли у відео-режимі обмінятись питаннями та власними думками щодо особливостей формування патріотичної свідомості дошкільників, висвітлити своє бачення стосовно таких питань, як: Чи є в сучасних сім'ях родинні реліквії? Ставлення до салютів та вибухів петард. Яким чином можна досягти того, щоб дитина поважала дорослого? Чи варто приділяти більшу увагу для патріотичного виховання у дітей засобами сучасної народної хореографії? Як залучаються діти до народної творчості, у якій формі проходять заняття і наскільки охоче діти реагують на такі заняття? Чи можна навчити дітей національній свідомості розповідаючи про історію і культуру українців? ...