Подорож у Lego-країну

03.11.2021р.

Подорож країною Lego сьогодні відбулась в старшій групі №5 під керівництвом вихователя Шульгач Е.В. Діти отримали неймовірне задоволення від занятття, адже після виконання нестандартних та цікавих завдань вони отримали смачні подарунки.

Детальніше...

Математична кулінарія

21.10.2021р.

В закладі відбулось засідання професійної спільноти вихователів ЗДО за освітнім напрямом "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі". Цікаві відеозаняття розкрили гостям роль математики в кулінарному мистецтві.

Детальніше...

В гостях у Мухи Цокотухи

12.10.21р.

Математична подорож вихованців групи №4 з вихователем Кривульською В.П. на гостину до Мухи Цокотухи вийшла пізнавальною та цікавою!Детальніше...

STREAM-освіта дошкільнят

06.10.21р.

В закладі відбувся проблемний семінар для педагогів "STREAM-освіта дошкільнят - новий інтеграційний підхід до розвитку, виховання та навчання дітей".


Детальніше...

Чарівний світ океану

10.06.2021р.

Ви давно подорожували океаном? Вихованці групи №2 "Бджілки" з креативним капітаном Оксенюк Тетяною Іванівною провели сьогодні тематичний день на океанських просторах.


Детальніше...

Піратський квест

01.06.2021р.

А ви знаєте, що у нас було? Справжній Піратський квест! Окупована уся територія закладу, пірати з'являлись звідусіль, навіть до директора дістались.


Детальніше...

Юні артисти

30.05.2021р.

До Дня захисту дітей наші вихованці виступили на професійній сцені Міського будинку культури з хореографічною композицією "Веселий дощик" (хореограф Тихоненко Л.С.). Пишаємось нашими талановитими малятами!

Детальніше...

Випускний бал

28.05.2021р.

Завершальною ходою випускників було свято вихованців групи №9 "Світлячки". Вихователі Калашник Р.В., Семенюк Г.Ф., музичний керівник Середа Л.П. створили для малят справжнє феєричне свято, яке проходило і в музичній залі, і на червоній доріжці на свіжому повітрі.

Детальніше...

Storis групи "Чомучки"

27.05.2021р.

Надзвичайно чуттєву випускну Storis відзняли і показали вихованці групи №6 "Чомучки". Сучасно, мобільно, драйвово, разом з тим так щиро і по-справжньому наші випускники показали високий рівень підготовки, артистичності та впевненості у собі. 

Детальніше...

Випускне свято у стилі Ретро

26.05.2021р.

Стильний ретро-випускний відбувся в старшій групі №3 "Пізнайко". Було весело, ніжно, стиляжно, сучасно і креативно! А продовження відбувалось на вулиці з веселими аніматорами та бульбашковим шоу.

Детальніше...

День вишиванки

20.05.2021р.

Сьогодні уся "Вербова родина" ЗДО №28 красувалась розмаїттям кольорів та візерунків, сучасних і призабутих, маминих та бабусиних, із салонів та зі скринь. Любов до вишиванки об'єднала сьогодні і дорослих і дітей!

Детальніше...

Підсумкова педагогічна рада

12.05.2021р.

Підсумкова педагогічна рада з науково-методичної теми закладу показала плідну та ефективну роботу усього колективу за 5 років з питання національно-патріотичного виховання.


Детальніше...

Безпека у житті - життя у безпеці!

30.04.2021р.

Діти - допитливі та безстрашні, вони ще не здобули негативного досвіду. Ризик того, що вони можуть потрапити у небезпечну ситуацію - досить великий.  Саме тому педагогічна робота спрямована на попередження ризику і формування безпечної поведінки у малюків.

Детальніше...

День танцю

26.04.2021р.

Неймовірний звітний концерт та відкрите заняття, присвячені Міжнародному дню танцю, провела хореограф ЗДО №28 Тихоненко Людмила Сергіївна.


Детальніше...

Фестиваль ранкової зарядки

26.04.2021р.

Участь у фестивалі ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" з нагоди Всесвітнього дня здоров'я в м.Рівне прийняли вихованці нашого закладу разом з педагогами. Час провели з користю та наповнились позитивними емоціями!

Детальніше...

Екологічна акція до Дня Землі

22.04.2021р.

Екологічна акція до Дня Землі тривала два дні. Озеленили територію, насадили верби кучеряві, організували пізнавальну та трудову діяльність в природі. Хай радіє Земля, а наші очі споглядають цю красу!

Детальніше...