Багато на світі чудових професій. І все ж одна - найважливіша, найкраща. Це - мистецтво навчати, передавати в майбутнє все, чим оволоділо людство за свою багатовікову історію. Диво щоденне й неповторне - праця педагога. Та без любові до дитини немає і не може бути педагога. Саме на таких педагогів, у чиїх руках процес творення людини, багатий колектив Закладу дошкільної освіти №28,  очолюваний директором  Надією Федорівною Мізерою.

Педагогічне кредо Надії Федорівни можна було б визначити словами В.Сухомлинського: "Обережно доторкуйся до людини. Жити серед людей - це однаково, що ходити в казковому саду, де навколо тебе найтонші пелюстки квітів з тремтячими краплями роси: треба так торкатися до квітів, щоб не впала на землю жодна крапля".  Спостережливість, педагогічний такт є основними принципами її роботи. Спроможність зрозуміти кожного працівника, кожну дитину - ось життєвий і професійний принцип Надії Федорівни сьогодні.

Для нашого садочка і його працівників головна ідеологія - це супровід дитини по  її життєвому шляху. Це рух разом з нею, поруч із нею, іноді - трохи попереду, якщо треба пояснити можливі шляхи. Ми не можемо змінити внутрішній світ людини без її власної волі, власного бажання, але ми можемо взаємодіяти, пропонуючи різні шляхи вирішення тих або інших завдань чи проблем. Ми організовуємо співробітництво, спрямоване на самопізнання та самовдосконалення людини.

Саме цим принципом керується у своїй роботі методист закладу  Олена Олександрівна Романюк.

Медичними питаннями у дитячому садку займається старша медична сестра  Людмила Анатоліївна Єрошенко. Вона ефективно контролює санітарно-епідемічний режим навчального закладу, стежить за дотриманням режиму дня, харчуванням дітей, правильним проведенням ранкової гімнастики, прогулянок; організовує заходи по загартуванню дітей. Веде щоденний облік дітей, здійснює зважування, антропометричні вимірювання, здійснює профілактичні щеплення. Контролює санітарний стан усіх приміщень закладу, складає щоденне меню та стежить за процесом харчування дітей. Людмила Анатоліївна успішно поєднує в собі тендітність та ніжність жінки та неймовірну силу професіонала найвищого рівня.

Завжди викликає захоплення людина інтелектуально розвинена, яка вміє логічно мислити, концентрувати увагу, фізично здорова. Але ще однією складовою всебічного розвитку є наявність творчих здібностей. Музика - вид мистецтва, який істотно впливає на становлення особистості в дошкільному віці. Вона збагачує почуття та уявлення дитини, сприяє виробленню вміння відчувати ритм та мелодійність твору, формувнню здатності адекватно реагувати на них своїм голосом та рухами.

Головне в музичному розвитку дитини дошкільного віку - "занурення" у розмаїття музики, ознайомлення з різними засобами виразності, образними рухами; розвиток музичних здібностей, мислення та творчої уяви; розвиток бажання та вміння втілювати у творчих рухах настрій, характер музичного образу.

Музичні керівники:

Шапар

Мирослава Іванівна

Баглай

Юлія Віталіївна

Людмила Павлівна

Мудрість дорослих  - в розумінні того, що кожна дитина унікальна, не схожа на інших. Її шлях - це саме її шлях, швидкість, з якою дитина йде по ньому - правильна швидкість. В дитячому садку всебічний розвиток особистості кожної дитини забезпечують не лише вихователі, але й психолог, фахівець, який створює умови для емоційного благополуччя, всебічного розвитку та розкриття своїх можливостей кожної дитини.

Практичний психолог ЗДО  - Васильєва Людмила Іванівна.

В дошкільному віці закладаються основи гармонійного розвитку особистості, її фізичні досконалості - основи здоров'я, довголіття, формуються рухові навички, розвиваються фізичні якості (спритність, швидкість, сила та ін.). Своєчасне та успішне формування рухової функції має першочергове значення для повноцінного фізичного розвитку.

Під час виконання фізичних вправ удосконалюються функції аналізаторів: зорового, слухового, рухового. Чіткішими стають оцінки простору, розвивається поуття ритму, підвищується точність і чіткість рухів. Усе це створює необхідні передумови для кращого сприймання навколишнього середовища і певною мірою впливає на естетичний розвиток.

Фізичний інструктор Панасенко Олена Юріївна працює над створенням усіх необхідних умов для фізичного розвитку вихованців.

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щасливими, успішними, почували себе впевнено та вільно у різноманітних життєвих ситуаціях. І правильне чітке мовлення є однією з важливих складових гармонійного розвитку дошкільника. Логопед може допомогти  батькам зрозуміти етапи та специфіку розвитку мовлення дитини, навчитись відрізняти правильну вимову звків від дефектної, розібратись, чому дитині важко вимовляти ті чи інші звуки.

Вчитель-логопед нашого закладу - Розновська Ніна Петрівна.

Завідує господарством енергійна, комунікабельна Вознюк Лілія Станіславівна, яка займає посаду завгоспа з 2014року.

Комфортне перебування малят у дитячому садочку забезпечують талановиті та креативні кухарі. Керує майстринями

шеф-кухар  Жовкла Тетяна

Діловод:  Кректун Ірина Віталіївна