Фестиваль ранкової зарядки

24.04.2025

Рух – це здоров’я! Такими словами ми розпочинаємо кожен наш день. Та сьогодні ми вирішили зарядитись позитивною енергією в рази більше, прийняти участь у Фестивалі ранкової зарядки.

До цієї активності, яку провела фізичний інструктор Людмила Блащук з малятами, долучились їх батьки, працівники закладу. Неймовірна атмосфера панувала на подвір’ї нашого закладу з самого ранку! Дякуємо усім, хто ділився позитивом, рухався в такт музиці, усім-усім, хто долучився до руху заради здоров’я!





Terms    |    Policy    |    About

Copyright © 2018. All Rights Reserved.