Фестиваль ранкової зарядки
24.04.2025
Рух – це здоров’я! Такими словами ми розпочинаємо кожен наш день. Та сьогодні ми вирішили зарядитись позитивною енергією в рази більше, прийняти участь у Фестивалі ранкової зарядки.
До цієї активності, яку провела фізичний інструктор Людмила Блащук з малятами, долучились їх батьки, працівники закладу. Неймовірна атмосфера панувала на подвір’ї нашого закладу з самого ранку! Дякуємо усім, хто ділився позитивом, рухався в такт музиці, усім-усім, хто долучився до руху заради здоров’я!














