Випуск-2025. Група №2
30.05.2025
Наші "Бджоли" останніми залишили садочковий вулик- мабуть буде тепло.
Надзвичайно щемливе свято відбулося в старшій групі №2, вихователі Тетяна Оксенюк, Галина Семенюк, помічник вихователя Людмила Жовтанюк, музкерівник Мирослава Шапар.
Вдячні батькам за душевне вітання, за постійну підтримку та активну участь у всіх освітніх заходах, за високе визнання роботи всіх працівників, за танок для нас.













Особлива подяка хореографу Юлії Баглай за постановку хореографічних композицій - це було щось, сльози через радість.
Щасливої дороги вам, дорогі наші "БДЖОЛЕНЯТА"!
Гарно відпочити! Хай Країна Знань зустріне вас тепло і затишно! Миру всім!













